Tréninky Sloup v Čechách

Můj malý cvičáček ve Sloupu je splněným snem o místě, kde bych mohla trénovat náš nejoblíbenější sport – agility.

Cvičák na nachází na okraji zástavby (proto prosím o co největší ohleduplnost a omezení štěkajících psů, kteří zrovna necvičí), pozemek je oplocený a k dispozici jsou kvalitní překážky, voda, osvětlení a případně wc v domě.

Tréninky jsou koncipovány velmi individuálně, cvičíme v malých skupinkách dvou pejsků až tří pejsků, délka tréninku je přizpůsobena fyzickým a psychickým možnostem pejska. Ve dvou pejscích je trénink dlouhý 60 minut a ve třech přibližně 75 minut. Preferuji skupinky po dvou. Pokud je pejsek sám, trénink trvá cca 40 minut. V každém případě vždy odcvičíme stejně, obvykle je pejsek, psovod nebo oba na konci unavený. :-)

Termíny tréninků jsou vypsány v rozpisu.  Aktuálně tréninky probíhají v pondělí, úterý, čtvrtek a příležitostně pátek. Výjimečně je možné se dohodnout i na jiný termín. Na tréninky je nutné se předem přihlásit.

Věnuji se pouze výcviku agility. Pejsek musí ovládat přivolání, být schopný poslechnout i bez vodítka a být motivovatelný pomocí pamlsků nebo hračky. Minimální věk pejska je 6 měsíců. 

Cena jedné lekce: 250,-

Permanentka 10 lekcí: 2300,-

Individuální lekce: (pokud cíleně chcete být na tréninku sami*) 400,-

Storno poplatky: Odhlášení z lekce je možné do 20h předchozího dne, jinak storno poplatek činí 100 Kč

Adresa: Hřbitovní 343, Sloup v Čechách

Pravidla tréninků

  • Venčení: Parkur není místo k venčení. Na trénink vždy choďte se psem vyvenčeným. Psi se mohou venčit v prostoru úvazů, kdekoliv u plotu nebo na cestě… Čůrání na překážky/dům nepřipadá v úvahu, čůrání na keře nevidím ráda a čůrání na trávník zejména od fen také ne. Chápu, že nehody se stávají, ale nemůže být první věc co pes na parkuru udělá, že se vyvenčí, pokud máte psa na place neustále pod kontrolou minimalizujete riziko vyvenčení. Prosím na toto opravdu dbejte, počůraný plac ničí trávník a kazí trénink ostatním… 
  • Štěkání prosím o maximální omezení štěkotu na úvazech, pokud pes štěká tak, že to nelze zvládnout odvedením pozornosti a sebekontrolou nebo když prohlížíte parkur, zavírejte psy do auta, to to výrazně utlumí. Samozřejmě je něco jiného když pes štěkne 1x za minutu (to nevadí), nebo když ustavičně řve několik minut v kuse, to není příjemné pro nikoho. Pokud pes štěká, když běhá tak to samozřejmě nevadí… (Jde mi primárně o to štěkání, které jde omezit)
  • Odhlašování z tréninků: bez storno poplatku se lze odhlásit do večera do 20h (u permanentek o storno poplatku již dále neinformuji a strháván ho automaticky, protože psát o něm není příjemné ani mě a myslím, že ani vám, protože v 99% případech věřím, že to pozdě nerušíte schválně…) Nejde o těch 100,- ale o to, že na každou lekci čekají náhradníci a psát jim chvíli před tréninkem je prostě pozdě… Storno se samozřejmě neplatí, když ruším trénink já kvůli počasí nebo povrchu. Pokud však trénink probíhá tak je vše dle výše uvedených pravidel.
  • Mističky: pokud si půjčujete moje mističky, prosím vracejte je zpátky ke kohoutku.
  • Háravky: Haravé feny na trénink mohou, ale NESMÍ se venčit na parkuru a zbytečně lézt pod čumák psím klukům.
  • Prosím vycházejte z toho, že většina psů není na agility přátelských a dbejte na to, aby nedocházelo ke zbytečným konfliktům.
  • Na tréninky choďte ve vlastním zájmu včas.

Termíny tréninků

* Samozřejmě se v rámci běžných lekcí může stát, že je pejsek na tréninku sám, nicméně se na klasických lekcích snažím pejsky párovat.

20190521_181629-COLLAGEIMG_20190722_165259 (1)

20190915_203504 (1)IMG_20190801_122822 (1)IMG_20190919_152853

PANO_20190402_155540 (1)